Cestovní pojištění

Cestovní pojištění je určeno pro krytí rizik, hrozících během zahraničních cest nebo dovolených. Jeho základem je krytí léčebných výloh, ale je k němu možné sjednat i celou řadu připojištění.

Na cenu cestovního pojištění mají vliv zejména sjednané pojistné limity a cílová destinace.

Nabízíme vám možnost sjednání cestovního pojištění online.

Jaká rizika kryje cestovní pojištění

estovní pojištění slouží primárně k pokrytí léčebných výloh v zahraničí. V případě, že se Vám během zahraniční cesty nebo dovolené stane úraz nebo onemocníte a budete potřebovat lékařskou pomoc. uhradí pojišťovna náklady na Vaší léčbu a hospitalizaci.

Vedle toho si můžete v rámci cestovního pojištění připojistit i následující rizika:

  • pojištění ztráty nebo odcizení zavazadel
  • pojištění odpovědnosti za škodu
  • pojištění smrti úrazem
  • pojištění rizikových sportů
  • pojištění cestování letadlem (zpoždění nebo zrušení letu, zpoždění zavazadel)

V případě, že se vám během vaší zahraniční cesty nebo dovolené něco přihodí, kontaktujte asistenční službu, která je nedílnou součástí cestovního pojištění.

Telefonní číslo na asistenční službu naleznete na kartičce, kterou dostáváte k cestovnímu pojištění, a kterou byste měli mít během vašeho pobytu v zahraničí neustále u sebe (v případě, že je cestovní pojištění sjednáváno online, je kartička doručována e-mailem).

Asistenční služba vám doporučí, na jaké lékařské zařízení se máte obrátit a pomůže vám rovněž při komunikaci s personálem v cizím jazyce.

 

 

Garance spokojenosti

spokojených klientů

let zkušeností

%

profesionalita

Jak vybrat cestovní pojištění?

Výběr správného cestovního pojištění je velice důležitý. Nízké pojistné většinou také znamená nízké pojistné plnění, které nemusí na úhradu léčebných výloh stačit. V takovém případě budete muset náklady na léčbu a hospitalizaci, které přesáhnou pojistný limit, hradit ze svého. To znamená, že základem kvalitního cestovního pojištění je zejména dobré pojistné krytí.

Na celkovou částku, kterou za cestovní pojištění zaplatíte, má vliv zejména sjedané pojistné plnění, vybraná připojištění a také délka a destinace Vašeho pobytu v zahraničí.

 

Chtějte to nejlepší

Naši poradci vám vyberou ten nejlepší produkt na trhu s ohledem na vaší situaci a potřeby.

GDPR

4 + 9 =

info@comfort-servis.cz

+420 774 262 419

Komplexní služby