Společnost Comfort servis Plzeň s.r.o. je ryze česká, stabilní společnost, založena roku 2012. Centrála naší společnosti sídlí v Plzni a působíme i na dalších místech České republiky, abychom poskytli profesionální služby našim klientům, kterých je v současné době více než 20 000.

Naši zprostředkovatelé působí v oboru přes 15 let a vzhledem ke svému profesionálnímu přístupu si vybudovali pověst kvalitního a spolehlivého partnera, který poskytuje profesionální služby svým klientům.

Nabízíme své služby ve všech druzích a variantách pojištění, komplexní finanční poradenství a špičkový poradenský servis v oblasti likvidací pojistných událostí.

Neustále se zdokonalujeme v oblasti komunikace s klienty, rozšiřujeme nabídky produktů a služeb. Jsme pro naše klienty silným, solidním a spolehlivým partnerem, ať už se jedná o rodiny, podnikatele nebo firmy.

Klademe velký důraz na profesionální přístup a vysokou úroveň odborných znalostí. Proto je pro náš důležitý výběr kvalitních pracovníků obchodní sítě, jejich průběžné vzdělávání a profesní růst. Tvoříme efektivní tým a naší prioritou bude vždy spokojenost klienta.

Rozhodnutím České národní banky splnila naše společnost všechny kladené nároky a stala se samostatným zprostředkovatelem podle
zákona č. 170/2018 Sb. o distribuci pojištění a zajištění.

Spolehlivý partner pro ochranu vaší budoucnosti

spokojených klientů

let zkušeností

%

profesionalita

Naše další projekty